Kamizekla z poduszką Dainese D-AIR® Smart Jacket Lady
search
 • Kamizekla z poduszką Dainese D-AIR® Smart Jacket Lady
 • Kamizekla z poduszką Dainese D-AIR® Smart Jacket Lady
 • Kamizekla z poduszką Dainese D-AIR® Smart Jacket Lady
 • Kamizekla z poduszką Dainese D-AIR® Smart Jacket Lady
 • Kamizekla z poduszką Dainese D-AIR® Smart Jacket Lady

Kamizekla z poduszką Dainese D-AIR® Smart Jacket Lady

202D20039/001/L
3 299,00 zł
Brutto
Rozmiar: L
Ilość

Dostępność

Magazyn
Dostępne
Czas wysyłki
Stacjonarny
Chwilowo niedostępne
Online
Chwilowo niedostępne

Smart Jacket można nosić na sobie lub pod dowolną inną kurtką lub strojem i nie wymaga połączenia z motocyklem, a ponadto jest dobrze wentylowana i łatwo się składa. Łączy w sobie całą moc najnowszej generacji Dainese D-air® i wygodę ubrania z tysiącem zastosowań. Całe bezpieczeństwo systemu poduszek powietrznych Dainese zastosowanego w MotoGP ™ i opracowanego przez ponad 25 lat badań na drodze i torze jest teraz zamknięty w wygodnej kamizelce, która pasuje do każdej sytuacji na drodze. Smart Jacket monitoruje to, co dzieje się wokół motocyklisty 1000 razy na sekundę. Zawsze uruchamia poduszkę, gdy jest to konieczne, i tylko wtedy, aby zapewnić motocykliście maksymalną ochronę. Nigdy wcześniej nie mieliśmy takiego poziomu wolności i już nigdy nie będziemy bez niego.

Najważniejsze informacje:

 • Jako jedyny produkt ma homologację jako poduszka powietrzna na ulicę.
 • Jest całkowicie autonomiczna i samowystarczalna – wystarczy go naładować (bateria wystarcza na 26 godz jazdy),
 • Smart Jacket można zakładać na lub pod dowolną kurtkę lub inną odzież jeśli się mieści i nie wymaga dodatkowej przestrzenie ponad tą gwarantującą swobodę ruchów.
 • Kamizelka wykonana z bardzo wytrzymałej siatki, przednia część poduszki jest złożona, co zapewnia bardzo dobrą wentylację.
 • Poduszka chroni klatkę piersiową i plecy (bez dodatkowego ochraniacza) – testy dla homologacji pokazują, że ochrona pleców jest 7 razy lepsza od najlepszych ochraniaczy pleców level 2, ochrona klatki jest na tym samym poziomie.
 • Chroni też obojczyki podpierając kask i tym samym chroni szyję przed kompresją i zwichnięciem lub złamaniem unieruchamiając głowę.  
 • Czas napełnienia w warunkach homologacji musi być poniżej 200 ms – Smart Jacket spełnia ten warunek z dużym zapasem (ponad 50%). Przy 50 km/h 200ms oznacza przebycie ok. 1,4 m – Smart Jacket napełnia się więc na mniej niż 70 cm.
 • Włączenie systemu następuje po zapięciu magnetycznego zatrzasku.
 • Aktywacja systemu odbywa się w przypadku pojazdów spalinowych zapięcie magnetyczne i uruchomienie silnika (system wykrywa wibracje) lub w przypadku ebike’ów. przekroczenie prędkości 10 km/h. Wyłączenie systemu następuje po odpięciu magnesu.
 • Stan systemu sygnalizuje dioda po lewej stronie na klatce.
 • po włączeniu magnesem błyska raz każdym kolorem dla sprawdzenie: czerwony, zielony, niebieski, żółty
  • -następnie 5 błysków sygnalizuje stopień naładowania baterii – zielony pow. 70%, żółty 70% ><20%, czerwony mniej niż 20%
  • -potem zapala się na niebiesko co znaczy, ze jest włączony, sprawny ale nie aktywny (jeśli zamiast tego mruga szybko (3 Hz) na żółto
  • -system nie został aktywowany przez aplikację, jeśli wolno (1 Hz) na żółto – system nie został naładowany do pełna za pierwszym razem co jest konieczne do rozpoczęcia użytkowania)
 • Jeśli świeci niebiesko to jest gotowy ale nie aktywny. Po odpaleniu silnika i zajęciu miejsca system wykrywa wibracje silnika i się aktywuje co sygnalizuje zmianę koloru na zielony ciągły (w przypadku pij el aktywacja następuje po przekroczeniu prędkości 10 km/h.
 • Szybkie czerwone mruganie sygnalizuje wyłączenie systemu np. przez rozpięcie magnesu.
 • Wolne czerwone mruganie oznacza awarię systemu lub, że poduszka została już odpalona.

Certyfikacja:

 • DOLOMITICERT (2016/425) - Tylna poduszka powietrzna poziomu 1 (EN 1621-4 CB L1)
 • DOLOMITICERT (2016/425) - Poduszka powietrzna na klatce piersiowej poziomu 2 (EN 1621-4 L2)
 • DPI (2016/425)

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR SMART JACKET:

Aby wybrać odpowiedni rozmiar, wykonaj następujące proste kroki:
Jeśli planujesz nosić kurtkę Smart Jacket pod kurtką, najpierw zmierz swój rozmiar klatki piersiowej, nosząc to, co będziesz nosić podczas jazdy (warstwy podstawowe, koszulka, polar ...)

Uwaga: Zaleca się pozostawienie 5 cm przestrzeni między warstwami podstawowymi i kurtką zarówno z przodu, jak i z tyłu, aby pozostawić odpowiednią ilość miejsca w przypadku aktywacji.

Jeśli planujesz nosić Smart Jacket na kurtce, po prostu zmierz klatkę piersiową z założoną kurtką. Jeśli twoja kurtka ma protektory, upewnij się, że są w niej przed pomiarem. Po zdefiniowaniu prawidłowego rozmiaru klatki piersiowej, postępuj zgodnie tabelą rozmiarów, aby wybrać najbardziej odpowiedni rozmiar Smart Jacket.

Kurtka ma rozsądny stopień rozszerzalności i powinna pasować pod / na większością produktów w oparciu o standardowy rozmiar klatki piersiowej, jedyną różnicą może być na przykład duża, obszerna kurtka turystyczna.

Więcej informacji:

D-AIR Smart Jacket - Informative note.pdf

Po zakupie każda kamizelka Smart Jacket wymaga odblokowania! Aby odblokować kamizelkę, należy ściągnąć aplikację D-Air App z poniższej strony: https://www.dainese.com/de/en/d-air-app.html Następnie należy podłączyć kamizelkę do komputera kablem USB (w zestawie) i włączyć aplikację - kamizelka po pierwsze zaktualizuje oprogramowanie, po drugie w aplikacji jest opcja jej odblokowania, podając kilka swoich danych dla celów statystycznych Dainese. Po odblokowaniu w aplikacji, kamizelkę przed pierwszym użyciem należy też naładować do 100% - jeśli kamizelka nie zostanie naładowana do 100%, po włączeniu kamizelki dioda LED będzie cały czas migać na żółto.

Którą kamizelkę wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się, która kamizelka motocyklowa będzie odpowiedni to specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy krótkie zestawienie kamizelek airbag dostępnych w naszej ofercie. Dowiesz się min. jakie dodatkowe tryby posiadają kamizelki, koszta ekspoatacji oraz jakie rozwiązania przygotowali poszczególni producenci. Wszystkie informacje znajdziecie po tym linkiem: Kamizelki AIRBAG dla motocyklistów – jaką wybrać i czy warto kupić?

202D20039/001/L

Szczegóły produktu

Płeć
Damskie
Certyfikat
DPI (2016/425)
Airbag
EN 1621-4 | Level 1 (CB)
EN 1621-4 | Level 2 (DC)

Specyficzne kody

ean13
8051019348258
upc
2
AlphaXSSMLXLXXL
Euro 40 42 44-46 48 50-52 54
Wzrost (cm) 160-163 163-166 166-172 172-175 175-178 178-179
Klatka (cm) 76-80 80-84 84-92 92-96 96-104 104-108
Pas (cm) 60-64 64-68 68-76 76-80 80-88 88-92

Dainese to włoska firma założona w 1972 roku przez Lino Dainese. Specjalizuje się w produkcji odzieży ochronnej do uprawiania sportów motocyklowych, kolarstwa górskiego, narciarstwa zjazdowego oraz jazdy konnej.Firma sponsoruje lub sponsorowała takich zawodników jak: Valentino Rossi, Max Biaggi, Giacomo Agostini, Barry Sheene i Kevin Schwantz, jak również prezentera Top Gear Richarda Hammonda i kaskaderów - Claudio Pacifico

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zobacz także