Zestaw do czyszczenia kasku Xzone Giga
search
 • Zestaw do czyszczenia kasku Xzone Giga
 • Zestaw do czyszczenia kasku Xzone Giga
 • Zestaw do czyszczenia kasku Xzone Giga
 • Zestaw do czyszczenia kasku Xzone Giga
 • Zestaw do czyszczenia kasku Xzone Giga

Zestaw do czyszczenia kasku Xzone Giga

106/OZON
99,00 zł
Brutto
Ilość

Dostępność

Magazyn
Dostępne
Czas wysyłki
Stacjonarny
Dostępne
Wysyłka do 24h
Online
Dostępne
Wysyłka do 24h
Dostępny

Gratisy do tego produktu

Zestaw do czyszczenia kasku Xzone – to nowa zaawansowana formuła, dzięki której Twój kask odzyska czystość oraz blask. Giga zestaw został stworzony dla każdego motocyklisty. Dlatego składa się z dokładnie opracowanych produktów w dużych opakowaniach oraz ścierek z mikrofibry o różnej gramaturze i wielkości. Zestaw jest bardzo wydajny, ponieważ stanowi uzupełnienie dla zestawu podróżnego w podręcznym woreczku.

Jednym z najbardziej uciążliwych elementów motocyklowej podróży jest zabrudzona szybka od kasku. Giga zestaw sprawi, że gdy tylko zostaniesz #zmuszonydowyczyszczenia szybko i łatwo przywrócisz czystość a gwarancja braku smug sprawi ze dalej będziesz cieszył się jazdą z pełnym polem widzenia.

Zestaw do czyszczenia kasku Xzone Giga w całości stworzony przez Robertozon w Polsce – gwarancja jakości oraz funkcjonalności.

#zmuszonydowyczyszczenia 

Zestaw zawiera:

 • Żel do czyszczenia kasku – GIGA TURBO GEL
 • Mgiełka nabłyszczająca do kasku GIGA TURBO SHINE
 • Dwie ściereczki z mikrofibry

Sposób użycia Zestawu do czyszczenia kasku:

Krok 1. Żel do czyszczenia kasku

Jest to wysokogatunkowy preparat do czyszczenia kasków. Lekko zasadowe pH oraz zastosowanie niejonowych środków powierzchniowo czynnych oraz polikarboksylanów sprawia, że skutecznie penetruje brud oraz szczątki owadów ułatwiających ich łatwe usunięcie. W rezultacie – szybko i skutecznie zadbasz o swój kask oraz widoczność wizjera.

Sposób użycia:

 • Za pomocą aplikatora równomierne spryskać zabrudzoną powierzchnię kasku
 • W przypadku dużych zabrudzeń pozostawić preparat na kilka minut
 • Rozpuszczony brud usunąć za pomocą szmatki z mikrofibry

Pojemność: 250 ml.

Krok 2. Mgiełka nabłyszczająca do kasku

Dlaczego warto stosować mgiełkę nabłyszczającą do kasków Xzone?

Jest to wysokogatunkowy środek, który nadaje powierzchni jej fabryczny połysk, dzięki czemu efekt nabłyszczenia jest natychmiastowy, nie pozostawia smug i zacieków. Nie zawiera alkoholu oraz substancji wysuszających powierzchnię, dzięki czemu środek nadaje się do wszystkich rodzajów wizjerów przezroczystych, przyciemnianych, metalizowanych oraz z pinlockiem. Środek można również zastosować do czyszczenia szyb motocyklowych, lusterek oraz reflektorów.

Sposób użycia:

 • Za pomocą aplikatora równomierne spryskać czyszczoną powierzchnię,
 • Za pomocą szmatki z mikrofibry dokładnie przetrzeć powierzchnię.

Pojemność: 250 ml.

106/OZON

Szczegóły produktu

Środek do pielęgnacji
Do kasku

Specyficzne kody

EAN13
5904413623052
Nowy

Firma RobertOzon powstała z pasji do odzieży motocyklowej. Zarówno świadczymy usługi w zakresie naprawy/serwisu odzieży motocyklowej jak i również jesteśmy producentem akcesoriów związanych z odzieżą (jako pierwsza firma w Polsce wyprodukowaliśmy drewniane slidery na kolana). Aktualnie największą nowością są pokrowce na kombinezony motocyklowe. Całość produkcji odbywa się w Polsce.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu całego naszego zespołu, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie dbając zarówno o bezpieczeństwo jak i estetykę. Naprawiamy odzież w każdym stanie oraz każdy rodzaj zarówno skórzane jak i tekstylne.

Troszczymy się o waszą odzież motocyklową, zakres naszych usług obejmuje czyszczenie, ozonowanie, impregnacja, renowacja skóry, szycie, naprawa po wypadku, wymiana zamków itp, personalizacja, obszywanie kombinezonów w dowolne grafiki. Kompleksowe usługi od A do Z

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.