Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK
search
  • Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK
  • Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK
  • Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK
  • Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK
  • Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK
  • Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK
  • Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK

Kask SHOEI VFX-WR MATT BLACK

14.08.002.2
2 299,00 zł
Brutto

Rozmiar

Ilość

Wypożyczalnia Motoszafy

Testuj ten produkt przez 2 tygodnie!

VFX-WR to niespotykane dotychczas połączenie najnowszej technologii w zakresie bezpieczeństwa z agresywnym, aerodynamicznym kształtem. Połączenie to sprawdza się idealnie, więc nie powinno być problemu z właściwym doborem kasku. To model wyposażony w M.E.D.S., czyli system dystrybucji energii rotacyjnej powstałej przy uderzeniach ze skorupą z organicznego włókna szklanego. Kombinacja ta zapewnia bezkonkurencyjne pochłanianie energii uderzenia!

Wnętrze wykonane jest z eliminującego wilgoć ekskluzywnego materiału MaxDry. Kask posiada również przeprojektowane kanały wentylacyjne. Połączenie to sprawdza się idealnie, gdyż komfort jak zapewnia jest bezkonkurencyjny!

  • Podwójne D-ringi.
  •  Szeroki otwór na gogle poprawia widoczność peryferyczną.
  • EQRS (Emergency Quick Release System) umożliwiający w prosty i szybki sposób usunięcie poduszek policzkowych w celu bezpiecznego zdjęcia kasku z głowy poszkodowanego.
14.08.002.2

Szczegóły produktu

Certyfikat
ECE 22.05
Model kasku
VFX-WR
Blenda przeciwsłoneczna
Nie
Rodzaj zapięcia
Podwójne D
Rodzaj lakieru
Matowy
Rodzaj malowania
Monokolor

Specyficzne kody

ean13
4512048531447
upc
1
Rozmiary VFX-WR XS S M L XL XXL
Obwód głowy(cm) 53-54 55-56 57-58 59-60 61-62 63-64
Grubość policzków(mm) 39 35 35 35 35 31
Grubość wyściółki centralnej(mm) S13 S9 M9 L9 XL9 XL5
Skorupa S M L XL
EPS S M L XL

Skorzystaj z 5 Letniej gwarancji Door2Door na kaski Shoei

5 Lat Gwarancji na kaski SHOEI

Kaski SHOEI zakupione u autoryzowanych Dealerów, objęte są 5-letnią gwarancją, dzięki której możesz bezpłatnie skorzystać z serwisu SHOEI . Warunkiem skorzystania z bezpłatnej usługi serwisowej jest rejestracja Karty Gwarancyjnej, którą możesz zarejestrować tutaj.

Skontaktuj się z obsługą aby poznać warunki przedłużonej gwarancji

Shoei to ikona pośród producentów kasków motocyklowych, zaliczanych do klasy premium. Marka zbliża się do okrągłej 60 rocznicy istnienia. Ten czas obfitował w wiele przełomowych projektów, które pozwalały jej wspiąć się aż na sam szczyt.

Udało się to zbudować dzięki trzem filarom, na jakich opiera się cały proces projektowania i produkcji. To bezpieczeństwo, wygoda i pasja tworzenia, które trwają nieprzerwanie do obecnych czasów. Firma powstała dzięki wizji i determinacji jej założyciela, Eitaro Kamata. To jeden z powodów, dla którego Shoei stał się tak bardzo popularny poza rodzimym rynkiem, m.in. w USA i Europie.

Firma zatrudnia niespełna 500 osób, jednak dla każdego z nich uczestnictwo w procesie produkcyjnym to nobilitacja do tego, aby każdy kask był wytwarzany z niebywałą starannością. Pomimo wszelkich przeciwieństw ekonomicznych, kaski nadal wytwarzane są w Japonii, a ich jakość jest bezwzględnie doskonała. Wadliwe produkty są praktycznie niespotykane, ponieważ każdy element odzwierciedla ducha, ambicję i dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Shoei. W kaskach Shoei startują m.in.: Marc Marquez i Bradley Smith w MotoGP, a w motocross Josh Grant.

JAK DOBRAĆ KASK MOTOCYKLOWY?

Motoszafa radzi – zmierz obwód głowy.

Obwód podpowie nam jaki rozmiar będzie dla nas odpowiedni np. obwód 57-58cm w większości producentów przedkłada się na rozmiar M. :) Oczywiście jest kilka wyjątków u danych producentów, więc jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości – czekamy na maila lub telefon :).

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.