Szukasz idealnego prezentu dla motocyklisty? Możesz się zrelaksować, Cardo Systems oferuje szereg propozycji, które każdy motocyklista z przyjemnością rozpakuje!

Idealny prezent dla motocyklisty - Akcesoria cardo

Ci, którzy już mają jednostkę Cardo Systems, mogą podnieś jakość dźwięku swojego urządzenia na wyższy poziom dzięki zestawowi audio od JBL. W cenie 419 zł zestaw audio łączy w sobie głośniki zaprojektowane przez JBL i dopasowane oprogramowanie, aby zapewnić motocyklistom niezrównane wrażenia dźwiękowe.

Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę telefoniczną czy komunikujesz się z innymi motocyklistami poprzez interkom, zapewnij bliskiej osobie jakość dźwięku na innym, niezrównanym poziomie. Głośniki 45 mm będą również współpracować z produktami innych marek - pod warunkiem, że będą wyposażone we wzmacniacz, który będzie współpracował z głośnikami o impedancji 80 Ω.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Dlaczego nie podarować jej unikatowego prezentu jakim jest komunikacja? Wybierz jedno z urządzeń z serii FREECOM + lub PACKTALK. Ceny zaczynają się od 629 zł za interkom FREECOM 1 + do 1 749 za specjalną edycję PACKTALK Black.

W cenie interkomu FREECOM 1 + jest szereg funkcji premium, w tym automatyczna regulacja głośności i wbudowane radio FM w standardzie - w odróżnieniu do konkurencji. Seria PACKTALK oferuje łączność Dynamic Mesh Communication („ustaw i zapomnij”), naturalną obsługę głosową i w standardzie wyposażona jest w głośniki JBL.

Seria PACKTALK posiada technologię Dynamic Mesh, która zapewnia motocyklistom niezawodne połączenie ze sobą i wybranymi przez nich urządzeniami (funkcja „ustaw i zapomnij”) i automatycznym ponownym połączeniem po wyjściu z zasięgu, bez konieczności ponownego ręcznego parowania. Wszystkie komunikatory PACKTALK i FREECOM 4 + są standardowo wyposażone w głośniki JBL zapewniające doskonały dźwięk i posiadają funkcję Natural Voice Operation, co oznacza, że typowe zadania można wykonywać bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy.

Wszystkie jednostki Cardo są wodoodporne i posiadają pełne wsparcie softwearowe na cały okres życia produktu. Baterie posiadają 13-godzinny czas pracy - a także opcję ładowania w podróży. Całą serią FREECOM + i PACKTALK można sterować za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Cardo, Cardo Connect ™.

Intercomy Cardo to idealny prezent dla każdego motocyklisty

Znajdź odpowiedni prezent Cardo Systems dla fana motocykli z Twojego otoczenia - a może po prostu zafunduj go sobie?!