31 października, choć to święto nie do końca związane z naszą pasją, w naszym sklepie jednak jest pewne powiązanie. Halloween w Motoszafie zawsze było początkiem końcowo sezonowych wyprzedaży. Co prawda te dopiero teraz będą się rozkręcać, bo przed nami jeszcze Black Friday, Mikołajki i docelowo Boże Narodzenie jednak znając specyfikę naszej branży wiemy, że obecny czas jest najlepszym, żeby spojrzeć na akcesoria motocyklowe.

Dlaczego Halloween 2020? 

Jak dobrze wiecie nasz sklep internetowy wystartował trochę ponad rok temu. Dzięki ciężkiej pracy możemy wam zaoferować jeszcze większy asortyment odzieży motocyklowej niż w 2019. Pierwszym producentem z akcesoriami jaki pojawił się na naszej stronie był SW-Motech z kuframi motocyklowymi oraz produktami zabezpieczającymi motocykl jak gmole/crashbary czy crashpady. Następny w kolejce był Puig ze swoimi owiewkami oraz szybami motocyklowymi, które ciągle dodajemy. Na naszych półkach pojawiły się również kosmetyki do pielęgnacji motocykla, które świetnie nadają się jako prezent dla motocyklisty. Mowa tutaj oczywi ście o produktach Muc-Off oraz od niedawna Bling Bling Cosmetics. Szczególnie w tym sezonie, gdzie towar został mocno przebrany teraz mamy jeszcze szansę na załapanie się na ostatnie sztuki, które można kupić w licznych promocjach. 

Dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – macie gwarantowane 20% na nieprzecenioną odzież i 10% na wszystkie akcesoria Waszych ulubionych marek tj. Puig, Sw Motech, Custom Acess oraz wkrótce GIVI, które możecie zamawiać kontaktując się z nami. Promocja nie obejmuje AGV, Dainese oraz AGV.

Na co warto obecnie zwrócić uwagę?

Kombinezon motocyklowy Dainese Laguna Seca D1 

Kultowy i sprawdzony model marki Dainese, który obecnie pojawił się u nas w praktycznie pełnej rozmiarówce. Cena ? 3199 zł zamiast 4195 zł.

Kombinezon motocyklowy Dainese Laguna Seca D1 2PCKombinezon motocyklowy Dainese Laguna Seca D1 2pc

Turbo promocja na kask motocyklowy AGV Pista GP R !

Dostępna również u nas w szerokiej rozmiarówce i baardzo obniżonej cenie ! 3777 zł zamiast 6295 zł !

Kask motocyklowy AGV Pista GP R Rossi Misano 2016Kask motocyklowy AGV Pista GP R Soleluna 2018

Pamiętaj! Jeżeli znajdziesz ofertę lepszą od naszej koniecznie daj nam znać !