Już niewiele zostało do naszej przeprowadzki. Powiększamy nasz obecny sklep stacjonarny, zostały ostatnie szlify i ruszamy!!! Sprawdzajcie naszego facebooka i wyczekujcie tej wspaniałej wiadomości. Adres się nie zmienia, więc nie musicie się martwić, że nie traficie do nowego sklepu. Większa powierzchnia zapewni państwu większy wybór, jak i miejsce aby chwilę odpocząć przed dalszą jazdą. 

Zapraszamy już niedługo! 

Nowy sklep motoszafa! Wygląd sklepu z zewnątrz

Nowy sklep motoszafa! Wygląd wewnątrz sklepu.

[Aktualizacja] 07.10.2019

Trochę minęło od czasu gdy wrzuciliśmy informację o nowym sklepie. A więc tak, skończyliśmy prace wykończeniowe w środku budynku. Przenieśliśmy już część produktów, pozostało ustawienie wszystkiego. Chcemy zapewnić wam łatwy dostęp do każdej rzeczy dlatego chwilę to zajmuje :). Poniżej możecie zobaczyć efekty naszych działań. Jesteśmy więc na finiszu.

[Aktualizacja] 11.10.2019

Oficjalne otwarcie naszego nowego sklepu stacjonarnego ciągle przed nami... prosimy bądźcie cierpliwi! Tworzy się miejsce, gdzie będzie nie tylko więcej przestrzeni i komfortu, ale przede wszystkim będziemy mogli zaoferować szerszy wybór asortymentu ! 

Odtwarzając film macie okazję prześledzić adaptację budynku, który dzięki wspaniałemu pomysłowi dostał nowe życie! 

Przeżyjcie to razem z nami... 

Miłego oglądania! 

[Aktualizacja] 15.11.2019

Oficjalne otwarcie nowego sklepu stacjonarnego MotoSzafa!

Długo wyczekiwane oficjalne otwarcie nowego sklepu! A w międzyczasie zapraszamy was do naszego sklepu internetowego. Zapraszamy 7 grudnia!