Jeżeli odpowiedziałaś na to pytanie przecząco, spokojnie zostało jeszcze kilka dni aby się przygotować. Specjalnie na takie okazje stworzyliśmy odpowiedni dział na naszej stronie. A więc jaki prezent dla motocyklisty? Co będzie odpowiedniego? Oto kilka naszych propozycji.

Dobrym wyborem na prezent będą kosmetyki do pielęgnacji motocykla. Tutaj możemy polecić produkty firmy Muc-Off. Tworzą środki bezpieczne dla środowiska  jak i dla motocykla. Dodaktowo mają w swojej ofercie akcesoria przydatne podczas mycia mocotykla. Możemy stworzyć zestaw za dowonlą kwotę od 100zł nawet do 500zł!

Zestaw 5 szczotek przydatny podczas mycia motocykla.Środek do czyszcenia motocykla bez użycia wody.Zestaw do czyszczenia motocykla Muc-Off

Odzież termoaktywna na każdą pogodę

Jako że sezon się kończy, a pogoda staje się coraz chłodniejsza przydatna będzie bielizna termoaktywna Brubeck. W dzień słońce jeszcze nas rozpieszcza, jednak chłodek jest już odczuwalny. Dlatego stworzyliśmy dla was zestawy męskie Brubeck THERMO, a dla tych których grzeje cały rok mamy również gotowy zestaw męski Brubeck COOLER

Bluza z zestawu Brubeck

Plecak motocyklowy jako Prezent

Świetnym prezentem będą również plecaki. Możemy tutaj zaproponować produkty firmy OGIO. Firma ta specjalizuje się min. w produkcji plecaków. Tworzą plecaki dla Dainese(D-Mach). Do 500zł spokojnie znajdziemy plecak, który spełni nasze oczekiwania. Nasze propozycje na prezent to Plecak OGIO Bandit posiada wiele kieszonek na drobiazgi oraz twardą kieszeń na laptopa, Plecak Ogio Alpha 525 RollTop wykonany z materiałów odpornych na ścieranie zapiećie rolltop pozwala na dostosowywanie pojemności. Torszkę droższą propozycją będą plecaki z lini No Drag, jednak dzięki sztywnej zewnętrznej skorupie nie stawiają oporu podczas jazdy.

Plecak Ogio BanditPlecak Ogio RollTop CamoPlecak No Drag 5 przystosowany do sportowej jazdy

Intercom twoim przyjacielem!

Nie może odebrać bo jedzie motocyklem? Intercom rozwiąże ten problem! Podstawowy intercom pozwala na podłączenie telefonu lub nawigacji oraz na połączenie z intercomem pasażera dla ułatwienia rozmowy. Opcja na jeden kask do słuchania nawigacji czy też rozmów telefonicznych to koszt w okolicach 600zł na 1 kask. Dlatego zawsze zachecamy do zakupu intercomu na 2 kaski. Jest to bardziej opłacalne rozwiązanie. 

No dobrze, ale którego produceta wybrać? Interhpone, Cardo, Sena? Każdy będzie dobrym wyborem, nie powinno być również problemów z połączeniem się miedzy nimi. Nasze propozycje na prezent to intercomy CARDO FREECOM 1+ SINGLE podstawowy intercom służący do podłączenia telefonu, CARDO FREECOM 2+ SINGLE ten intercom pozwala nam już na komunikację miedzy motocyklistami.

Intercom Cardo Freecom 1+ do podstawowej komunikacjiIntercom Cardo Freecom 2+ do komunikacji między motocyklistami

Szybka do kasku motocyklowego

Jako alternatywę dla powyższych pozycji wybraliśmy szybkę do kasku. W sposób możemy zmodyfikować wygląd kasku, a zarazem otrzymać dodatkową funkcjonalność w słoneczne dni. Świetnym przykładem jest Szybka fotochromatyczna Sheoi. Mamy do wybory przyciemniane szybki do kasków motocyklowych jak i bardziej kolorowe. 

Szybka fotochromatyczna shoei CWR-1 Szybka przyciemniana Shoei CWR-1 Szybka tęczowa shoei CWR-1 Szybka srebrna HJC do kasku RPHA-11 Szybka złota HJC do kasku RPHA-11 Szybka srebrna AGV do kasku Pista GP R/RR

Jeżeli macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy z doborem odpowiedniego prezentu z chęcią wam pomożemy!
Możesz napisać nam wiadomość o tutaj, napisać wiadomość na na czacie lub zadzwonić 574495535