Szybka SHOEI CNS-2 srebrny lustrzany
search
 • Szybka SHOEI CNS-2 srebrny lustrzany

Szybka SHOEI CNS-2 srebrny lustrzany

17.25.004.1
469,00 zł
Brutto

Ilość

 • przeznaczona dla kasków HORNET ADV
 • 17.25.004.1

  Szczegóły produktu

  Model kasku
  HORNET ADV
  Rodzaj szybki
  Lustrzana

  Specyficzne kody

  EAN13
  4512048492359

  Shoei to ikona pośród producentów kasków motocyklowych, zaliczanych do klasy premium. Marka zbliża się do okrągłej 60 rocznicy istnienia. Ten czas obfitował w wiele przełomowych projektów, które pozwalały jej wspiąć się aż na sam szczyt.

  Udało się to zbudować dzięki trzem filarom, na jakich opiera się cały proces projektowania i produkcji. To bezpieczeństwo, wygoda i pasja tworzenia, które trwają nieprzerwanie do obecnych czasów. Firma powstała dzięki wizji i determinacji jej założyciela, Eitaro Kamata. To jeden z powodów, dla którego Shoei stał się tak bardzo popularny poza rodzimym rynkiem, m.in. w USA i Europie.

  Firma zatrudnia niespełna 500 osób, jednak dla każdego z nich uczestnictwo w procesie produkcyjnym to nobilitacja do tego, aby każdy kask był wytwarzany z niebywałą starannością. Pomimo wszelkich przeciwieństw ekonomicznych, kaski nadal wytwarzane są w Japonii, a ich jakość jest bezwzględnie doskonała. Wadliwe produkty są praktycznie niespotykane, ponieważ każdy element odzwierciedla ducha, ambicję i dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Shoei. W kaskach Shoei startują m.in.: Marc Marquez i Bradley Smith w MotoGP, a w motocross Josh Grant.

  Komentarze (0)
  Na razie nie dodano żadnej recenzji.