Szybka SHOEI CNS-1 srebrny lustrzany
search
  • Szybka SHOEI CNS-1 srebrny lustrzany
  • Szybka SHOEI CNS-1 srebrny lustrzany

Szybka SHOEI CNS-1 srebrny lustrzany

17.21.004.1
459,00 zł
Brutto


Ilość

Dostępność

Magazyn
Dostępne
Czas wysyłki
Stacjonarny
Chwilowo niedostępne
Online
Dostępne
Wysyłka do 10 dni

  • Szyba CNS-1 pasuje do SHOEI Neotec, GT-Air
17.21.004.1

Szczegóły produktu

Model kasku
GT-AIR
GT-AIR II
NEOTEC
Rodzaj szybki
Lustrzana

Specyficzne kody

EAN13
4512048414535

Shoei to ikona pośród producentów kasków motocyklowych, zaliczanych do klasy premium. Marka zbliża się do okrągłej 60 rocznicy istnienia. Ten czas obfitował w wiele przełomowych projektów, które pozwalały jej wspiąć się aż na sam szczyt.

Udało się to zbudować dzięki trzem filarom, na jakich opiera się cały proces projektowania i produkcji. To bezpieczeństwo, wygoda i pasja tworzenia, które trwają nieprzerwanie do obecnych czasów. Firma powstała dzięki wizji i determinacji jej założyciela, Eitaro Kamata. To jeden z powodów, dla którego Shoei stał się tak bardzo popularny poza rodzimym rynkiem, m.in. w USA i Europie.

Firma zatrudnia niespełna 500 osób, jednak dla każdego z nich uczestnictwo w procesie produkcyjnym to nobilitacja do tego, aby każdy kask był wytwarzany z niebywałą starannością. Pomimo wszelkich przeciwieństw ekonomicznych, kaski nadal wytwarzane są w Japonii, a ich jakość jest bezwzględnie doskonała. Wadliwe produkty są praktycznie niespotykane, ponieważ każdy element odzwierciedla ducha, ambicję i dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Shoei. W kaskach Shoei startują m.in.: Marc Marquez i Bradley Smith w MotoGP, a w motocross Josh Grant.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.