Środek do pielęgnacji MOTUL SHINE&GO do czyszczenia atomizer 400ml
search
  • Środek do pielęgnacji MOTUL SHINE&GO do czyszczenia atomizer 400ml

Środek do pielęgnacji MOTUL SHINE&GO do czyszczenia atomizer 400ml

SHINE&GO E5 ATOMIZER
40,00 zł
Brutto
Ilość

Dostępność

Magazyn
Dostępne
Czas wysyłki
Stacjonarny
Dostępne
Wysyłka do 24h
Online
Dostępne
Wysyłka do 3 dni
Ostatnie sztuki w magazynie

Gratisy do tego produktu

Spray na bazie silikonu do polerowania całego motocykla. Doskonały na owiewki, tworzywa sztuczne, deskę rozdzielczą, błotniki, elementy lakierowane i karbonowe. Szczególnie polecany do uzyskania nowego wykończenia na kolorach matowych. Wysycha równomiernie i pozostawia ochronną suchą, błyszczącą warstwę. Chroni lakier i lakier przed kurzem, owadami i błotem.

  • spray na bazie silikonu do polerowania całego motocykla
  • do użycia na owiewki, tworzywa sztuczne, deskę rozdzielczą, błotniki, elementy lakierowane i karbonowe
  • wysycha równomiernie i pozostawia ochronną suchą, błyszczącą warstwę
  • chroni lakier i lakier przed kurzem, owadami i błotem

ZALECENIA

Przed użyciem, jeśli motocykl jest bardzo brudny, umyj go MOTUL MOTOWASH. Przed użyciem wstrząśnij MOTUL SHINE & GO. Spryskaj motocykl z odległości 25 cm. Pozostaw na kilka chwil do wyschnięcia. Wypoleruj miękką szmatką, aby uzyskać idealne wykończenie. Nie należy wystawiać produktu na manetki, podnóżki, ani na siedzisko.

SHINE&GO E5 ATOMIZER

Specyficzne kody

EAN13
3374650239170

Ponad 150-letnia historia i doświadczenie w sporcie, w połączeniu z dewizą „zawsze o krok do przodu” zaowocowało produktami które na całym świecie uznawane są za najlepsze. Francuski MOTUL to obecny lider technologiczny na rynku środków smarnych. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz zaangażowaniu w sport motorowy klienci MOTUL mają pewność, że korzystają z najlepszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań na rynku.

Wyścigi i sport wyczynowy od zawsze był najlepszym sprawdzianem jakościowym dla produktów MOTUL. Między innymi dzięki takiemu podejściu powstał legendarny olej Motul 300 V Factory Line, który od momentu swojego debiutu jest klasą sam dla siebie i demonstracją możliwości i osiągnięć francuskiej marki.

Oprócz wielu typów olei do każdego rodzaju silników motocyklowych, MOTUL ma w swojej ofercie szeroką paletę produktów, bez których ciężko by było się obejść każdemu motocykliście. Od płynów hydraulicznych przez oleje do filtrów powietrza, środki smarne do łańcuchów, oleje przekładniowe i do zawieszeń, płyny do chłodnic, po chemię pozwalającą na oczyszczenie naszego pojazdy z każdego rodzaju zanieczyszczeń i utrzymywanie go w dobrej kondycji. Wszystkie produkty MOTUL to gwarancja najwyższej jakości, ponieważ właśnie jakość jest elementem kultury organizacyjnej firmy MOTUL.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.