Kask AGV CORSA R – MIR WINTER TEST 2018

  • -20%
Kask AGV CORSA R – MIR WINTER TEST 2018

6121A1HY 010 S
3 695,00 zł
2 956,00 zł
- 20%
Brutto

rozmiar
IlośćinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Oferując większość cech najbardziej zaawansowanego kasku sportowego na świecie,AGV Pista GP R, Corsa R została zaprojektowana dla maksymalnych osiągów na torze. W porównaniu że swoją starszą siostrą, Corsa R posiada skorupę wykonana z karbonu, Aramidu i włókna szklanego oraz regulowana wentylacje na czole kasku. Corsa R jest wyposażona również w nowe wnętrze, wykonane z ekskluzywnych Materiałów Ritmo i Shalimar, gwarantujące idealne dopasowanie kasku oraz komfort, Dzięki braku szwów w miejscach styku wyściółki z głowa. Dodatkowo nowa, opatentowana przez AGV dwustronna poduszka, pozwala na wybór między strona docieplająca i chłodząca, umożliwiając jeszcze lepsze dopasowanie Twojego kasku do aktualnej temperatury!

kask jest oczywiście również wyposażony w wyjmowany deflektor na nos i podbródek. Niezwykle skuteczny, opracowany w laboratoriachAGV system wentylacji sklada się z 5 wlotów i 2 wylotww powietrza, gwarantując niesamowity komfort nawet w najgoretsze dni na torze!

DANE TECHNICZNE:

- Ekstremalnie wytrzymała skorupa zewnętrzna kasku, wykonana z mieszanki karbonu, aramidu i włókna szklanego. Az4 rozmiary skorupy i 5 różnych gęstości EPS!

- Ksztalt skorupy zaprojektowany i przetestowany w tunelu aerodynamicznym, aby zmaksymalizować osiągi aerodynamiczne kasku, jednocześnie minimalizujac ryzyko urazu obojczyka podczas upadku.

- IVS (Integrated Ventilation System) w niezwykle skuteczny system wentylacji zintegrowanej że skorupa kasku w 5 wlotów, 2 wyloty powietrza oraz zintegrowane że skorupa i Wyściółka kanały wentylacyjne gwarantują maksymalny przepływ powietrza i chlodzenie glowy w każdych warunkach!

- wNowe, wewnętrzne kanały wentylacyjne na szczęce, rozprowadzają powietrze równomiernie na całym wizjerze.

- Przetestowany w tunelu aerodynamicznym spojler, zapewnia niezrównane osiągi aerodynamiczne i stabilność podczas jazdy z duża prędkością. Spojler jest zaprojektowany tak, aby odpadl z kasku przy najlżejszym uderzeniu, Dzięki czemu kask zachowuje owalny kształt i minimalizuje ryzyko urazu w razie wypadku.

- Nowe wnętrze Corsy R, zaprojektowane aby zagwarantowac stabilne, komfortowe i bezuciskowe dopasowanie kasku do kazdej głowy. Demontowalna osłona na nos i ochrona przeciwwiatrowa w zestawie.

- Opatentowana, dwustronna górna poduszka, umożliwia dopasowanie kasku do klimatu i temperatury:

- cięplejsza Strona: wykonana z Materiału Shalimar, dla lepszej izolacji oraz delikatnego, miękkiego dotyku.

- chłodząca Strona: wykonana z Materiału chlodzacego Ritmo, zapewnia swiezosc i szybsze odprowadzanie potu.

- Wnętrzekasku zaprojektowane na bazie wieloletnich doswiadczen i z uzycięm najbardziej zaawansowanych, najtrwalszych Materiałów. Na wnętrze sklada się:

- Kolnierz: wykonany z tkaniny Shalmiar i Nabuku, Dzięki właściwościom wodoodpornym, zapobiega dostawaniu się wody do środku kasku podczas jazdy.

- Policzki: tkanina Ritmo, dodatkowo potraktowana zabiegami Sanitizedw(ochrona antybakteryjna), 2Dry(szybkie wchlanianie i odparowywanie wilgoći) i Microsense (najwyższy komfort i najlepsze dopasowanie)

- górna poduszka: Shalimar (na cieplejszej stronie) i Ritmo (nachłodzącej stronie), potraktowane takimi samymi zabiegami jak policzki.

- Nowy, opatentowany system awaryjnego wyciągania policzkww bez sciagania kasku z głowy.

- Nowa szyba Race 3 z 1 klasa optyczna, przygotowana do zamontowania Max Pinlock 120w, który nie zaburza pola widzenia oraz jest prawie 2 razy bardziej odporny na parowanie niż większość pinlock'ów dostępnych na rynku. Pinlock jest w zestawie. Szyba zaprojektowana dla niezrównanej widocznościhoryzontalnej (190 stopni!) i wertykalnej (85 stopni!) w sportowej pozycji.

-w Szyba z Powłoka Anti-Scratch, przygotowana do montażu zrywek. Zrywki również są w zestawie.

- Opatentowany system blokady szyby Visro Lock System (VLS) zmniejsza ryzyko przypadkowego otwarcia szyby w razie wypadku. 5 mm grubośći szyby, zapewnia niesamowita ochronę twarzy i oczu w razie wypadku.

- Unikalny, metalowy Mechanizm szyby z rotacyjnym systemem otwarcia, które zapewnia totalna szczelność między wizjerem i skorupa. niesamowicie szybka wymiana wizjera, Dzięki najprostszemu i najtrwalszemu, beznarzędziowemu systemowi. Bardzo mały rozmiar Mechanizmu zapewnia największą widoczność i jeszcze lepsze Właściwości ochronne kasku przy uderzeniu bocznym.

- System zapięcia DD.

6121A1HY 010 S
2019-07-22

Specyficzne kody

upc
2

AGV to włoski producent wysokiej jakości kasków motocyklowych. W branży tej działa już od 1947 roku, co czyni markę jedną z najstarszych na świecie. Przez tak długi czas udało się wprowadzić kilka ciekawych rozwiązań technologicznych. AGV Extreme Standards to skomplikowany proces badania i testowania kasków, na który składają się przede wszystkim: kwestie pochłaniania energii przez skorupę podczas uderzenia, homologacji, aerodynamiki, czy ergonomii. Kaski AGV wykonywane są z najlepszych materiałów – włókna szklanego, żywicy termoplastycznej, włókna węglowego. Kaski motocyklowe AGV uznawane są także za jedne z najlepszych, najbezpieczniejszych i najładniejszych kasków na świecie. Doskonałą rekomendacją dla marki jest współpraca z Valentino Rossim – współczesną legendą sportów motocyklowych, który sygnuje swym nazwiskiem model kasku – AGV Pista GP.

chat Komentarze (0)