Kask Shark EVO ONE KRONO MAT `XS

  • -700,00 zł

HE9409E-KYW-XS /s
1 649,00 zł
949,00 zł
- 700,00 zł
Brutto

Ilość



infoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Gwaracja najniższej ceny!

Innowacyjny kask Shark wykorzystujący zalety kasku integralnego i otwartego! Jest to druga wersja z ulepszoną szczęką!

Ten kask jest najbardziej zaawansowanym kaskiem modułowym w kolekcji Shark. Posiada bardzo łatwy w użyciu mechanizm, dzięki któremu jednym można - nawet w rękawicy - przełożyć szczękę do tylu i stabilnie zatrzasnąć ją w tym miejscu. Jego szczęka jest wywijana na drugą stronę, co poprawia aerodynamikę i nie przeciąża karku motocyklisty! Bardzo precyzyjny mechanizm wizjera umożliwia ustawienie szyby w wybranej pozycji.

W przeciwieństwie do zwykłych szczękowcach, których podnoszone szczęki stawiają duży opór powietrzu generując hałas, ulepszony pod względem aerodynamiki profil umożliwił lepsze wyciszenie wnętrza!

  • - Skorupa z wtryskiwanej żywicy termoplastycznej
  • - Wewnętrzna blenda przeciwsłoneczna
  • - Klamra mikrometryczna
  • - Szyba przystosowana do montażu Pinlocka, który dołączony jest do kasku
  • - Kompatybilny z intercomem
  • - Wnętrze wykonane w taki sposób, aby pasowało do okularów
  • - ECE 22.05
HE9409E-KYW-XS /s
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Firma Shark istnieje ponad 25 lat i w tym czasie potrafiła sobie zbudować pozycję jednej z najlepszych i najlepiej rozpoznawalnych marek kasków na świecie. Wynika to z wyjątkowej pasji, jaką w jej tworzenie i rozwój produktu włożyli założyciele, którzy po zakończeniu kariery wyścigowej oddali się misji tworzenia marki Shark. Jedną z miar sukcesu firmy jest jej obecność w królewskiej klasie Moto GP i fakt, że flagowy model RACE-R PRO, a obecnie RACE-R PRO GP używany był przez wielu zawodników tej serii, jak również WSBK i innych. Najbardziej rozpoznawalnym jeźdźcem wśród nich jest niewątpliwie Jorge Lorenzo. W dorobku firmy znajduje się kilka modeli, które ze względu na niepodrabialny design, jednoznacznie kojarzone są z tą francuską marką. To efekt inwestycji w dział rozwoju produktu i zdolności projektantów, którzy przełamują schematy konstrukcyjne i bariery designerskie, tworząc kaski wyjątkowe i bezpieczne.

chat Komentarze (0)