Spodnie turystyczne ALPINESTARS RAMJET AIR

  • -50,00 zł

3324517/10/4XL
869,00 zł
819,00 zł
- 50,00 zł
Brutto

rozmiar
Spodnie RAMJET AIR
IlośćinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Gwaracja najniższej ceny!

JAK DOBRAĆ SPODNIE MOTOCYKLOWE ?

Motoszafa radzi – zmierz obwód bioder.

Załóżmy, że biodra to 104 cm – idealn spodnie to rozmiar 52. Jeżeli 108 cm to 54 itd. W klatce i doborze kurtek jest to samo. Kiedy nie potrzebujesz wersji skracanej lub przedłużanej (1,6m lub 2m wzrostu) taki dobór sprawdza się w 99% :) Oczywiście jest kilka wyjątków u danych producentów, więc jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości – czekamy na maila lub telefon :).

Spodnie turystyczne Ramjet Air wykonane z bardzo wytrzymałej i odpornej na ścieranie poliestrowej tkaniny Denier. Panele siatkowe na udach zapewniają znaczny przepływ powietrza, dzięki czemu spodnie są bardzo komfortowe do jazdy nawet w gorące dni. Nogawki zostały wstępnie wyprofilowane aby zwiększyć komfort kierowcy. Na kolanach znajdują się lekkie, certyfikowane ochraniacze, które dodają charakteru i jednocześnie zapewniają najlepszą ochronę. Regulacja talii na rzep i D-ring. Dodatkowo odblaskowe wstawki zwiększają widoczność na drodze.

  • certyfikowane ochraniacze kolan
  • system wentylacji JVS
  • poliestrowa tkanina Denier
  • akordeonowe wstawki z tyłu i na kolanach
  • regulacja talii na rzep i D-ring
  • wstępnie wyprofilowane nogawki
  • odblaskowe wstawki
3324517/10/4XL
2020-01-16

Opis

Płeć
Męskie

Specyficzne kody

upc
1

Alpinestars to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie. Klasyczne logo A-star jest znane niemal każdemu miłośnikowi motoryzacji. Istniejąca od 1963 roku włoska firma rozpoczęła swoją przygodę z motoryzacją od butów motocyklowych. Do dzisiaj Alpinestars jest obecny w profesjonalnym sporcie motocyklowym i właśnie stamtąd czerpie doświadczenie, które potem wykorzystywane jest przy produkcji „cywilnych” i wyczynowych ubrań dostępnych na rynku. Dzięki temu, sprawdzone produkty Alpinestars mają opinię najlepszych ubrań motocyklowych na świecie.

chat Komentarze (0)