Szybka SHOEI CWR-1 fotochromatyczny
search
  • Szybka SHOEI CWR-1 fotochromatyczny
  • Szybka SHOEI CWR-1 fotochromatyczny

Szybka SHOEI CWR-1 fotochromatyczny

17.20.012.1
899,00 zł
Brutto

Ilość

Dzięki fotochromowemu wizjerowi jesteś przygotowany na kazde warunki. Dynamicznie dostosowuje się do zmieniających się warunków świetlnych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z motocykla w dzień i w nocy, ale nie chcą tracić czasu na zmianę szyby. Szyba pasuje do kasku SHOEI NXR, SHOEI III.

  • Przepuszczalność światła: dynamiczna 23-80%
  • Filtr UV: > 99%
  • Przystosowana pod PINLOCK®: Tak
  • Zgodność ECE-R 22.06: Nie
  • Zastosowanie: Tylko do użytku dziennego
17.20.012.1

Szczegóły produktu

Model kasku
NXR
X-SPIRIT III
Rodzaj szybki
Fotochrom

Specyficzne kody

EAN13
4512048521004

Shoei to ikona pośród producentów kasków motocyklowych, zaliczanych do klasy premium. Marka zbliża się do okrągłej 60 rocznicy istnienia. Ten czas obfitował w wiele przełomowych projektów, które pozwalały jej wspiąć się aż na sam szczyt.

Udało się to zbudować dzięki trzem filarom, na jakich opiera się cały proces projektowania i produkcji. To bezpieczeństwo, wygoda i pasja tworzenia, które trwają nieprzerwanie do obecnych czasów. Firma powstała dzięki wizji i determinacji jej założyciela, Eitaro Kamata. To jeden z powodów, dla którego Shoei stał się tak bardzo popularny poza rodzimym rynkiem, m.in. w USA i Europie.

Firma zatrudnia niespełna 500 osób, jednak dla każdego z nich uczestnictwo w procesie produkcyjnym to nobilitacja do tego, aby każdy kask był wytwarzany z niebywałą starannością. Pomimo wszelkich przeciwieństw ekonomicznych, kaski nadal wytwarzane są w Japonii, a ich jakość jest bezwzględnie doskonała. Wadliwe produkty są praktycznie niespotykane, ponieważ każdy element odzwierciedla ducha, ambicję i dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Shoei. W kaskach Shoei startują m.in.: Marc Marquez i Bradley Smith w MotoGP, a w motocross Josh Grant.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.