Szyba do kasku SHOEI NXR2 X-SPR PRO CWR-F2PN high def. Yellow
search
  • Szyba do kasku SHOEI NXR2 X-SPR PRO CWR-F2PN high def. Yellow
  • Szyba do kasku SHOEI NXR2 X-SPR PRO CWR-F2PN high def. Yellow

Szyba do kasku SHOEI NXR2 X-SPR PRO CWR-F2PN high def. Yellow

17.39.011.1
329,00 zł
Brutto

Ilość

Wyostrzająca szybka HIGH DEFINITION YELLOW podbijająca kontrast ułatwia jazdę w pochmurną pogodę. Wizjer CWR-F2PN Przystosowany jest do Pinlock EVO CWR-F2. Szyba pasuje do kasku SHOEI NXR2, SHOEI X-SPR PRO.

  • Przepuszczalność światła: 85%
  • Filtr UV: > 99%
  • Przystosowana pod PINLOCK®: Tak
  • Zgodność ECE-R 22.06: Tak
  • Zastosowanie: Tylko do użytku dziennego (przy pochmurnej lub mglistej pogodzie)
17.39.011.1

Szczegóły produktu

Certyfikat
ECE 22.06
Model kasku
NXR2
X-SPR PRO
Rodzaj szybki
Inna

Specyficzne kody

EAN13
4512048774127

Shoei to ikona pośród producentów kasków motocyklowych, zaliczanych do klasy premium. Marka zbliża się do okrągłej 60 rocznicy istnienia. Ten czas obfitował w wiele przełomowych projektów, które pozwalały jej wspiąć się aż na sam szczyt.

Udało się to zbudować dzięki trzem filarom, na jakich opiera się cały proces projektowania i produkcji. To bezpieczeństwo, wygoda i pasja tworzenia, które trwają nieprzerwanie do obecnych czasów. Firma powstała dzięki wizji i determinacji jej założyciela, Eitaro Kamata. To jeden z powodów, dla którego Shoei stał się tak bardzo popularny poza rodzimym rynkiem, m.in. w USA i Europie.

Firma zatrudnia niespełna 500 osób, jednak dla każdego z nich uczestnictwo w procesie produkcyjnym to nobilitacja do tego, aby każdy kask był wytwarzany z niebywałą starannością. Pomimo wszelkich przeciwieństw ekonomicznych, kaski nadal wytwarzane są w Japonii, a ich jakość jest bezwzględnie doskonała. Wadliwe produkty są praktycznie niespotykane, ponieważ każdy element odzwierciedla ducha, ambicję i dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Shoei. W kaskach Shoei startują m.in.: Marc Marquez i Bradley Smith w MotoGP, a w motocross Josh Grant.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.