Szyba do kasku SHOEI NXR2 CWR-F2PN mellow smoke

Szyba do kasku SHOEI NXR2 CWR-F2PN mellow smoke

17.39.001.1
319,00 zł
BruttoinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Ilość

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Zapłac w ratach lub za 54 dni! Czyli odnawialny limit kupiecki od Przelewy24

Z przyciemnianymi oraz lustrzanymi szybkami możesz szybko i łatwo spersonalizować swój kask oraz wyróżnić się spośród motocyklistów. Wizjer CWR-F2PN Przystosowany jest do Pinlock EVO CWR-F2. Szyba pasuje do kasku SHOEI NXR2.

  • Przepuszczalność światła: 56-62%
  • Filtr UV: > 99%
  • Przystosowana pod PINLOCK®: Tak
  • Zgodność ECE-R 22.05: Nie
  • Stosowanie: Tylko do użytku dziennego
Model kasku
NXR2
Rodzaj szybki
Przyciemniana
17.39.001.1

Szczegóły produktu

Model kasku
NXR2
Rodzaj szybki
Przyciemniana

Specyficzne kody

EAN13
4512048782733

Shoei to ikona pośród producentów kasków motocyklowych, zaliczanych do klasy premium. Marka zbliża się do okrągłej 60 rocznicy istnienia. Ten czas obfitował w wiele przełomowych projektów, które pozwalały jej wspiąć się aż na sam szczyt.

Udało się to zbudować dzięki trzem filarom, na jakich opiera się cały proces projektowania i produkcji. To bezpieczeństwo, wygoda i pasja tworzenia, które trwają nieprzerwanie do obecnych czasów. Firma powstała dzięki wizji i determinacji jej założyciela, Eitaro Kamata. To jeden z powodów, dla którego Shoei stał się tak bardzo popularny poza rodzimym rynkiem, m.in. w USA i Europie.

Firma zatrudnia niespełna 500 osób, jednak dla każdego z nich uczestnictwo w procesie produkcyjnym to nobilitacja do tego, aby każdy kask był wytwarzany z niebywałą starannością. Pomimo wszelkich przeciwieństw ekonomicznych, kaski nadal wytwarzane są w Japonii, a ich jakość jest bezwzględnie doskonała. Wadliwe produkty są praktycznie niespotykane, ponieważ każdy element odzwierciedla ducha, ambicję i dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Shoei. W kaskach Shoei startują m.in.: Marc Marquez i Bradley Smith w MotoGP, a w motocross Josh Grant.

Komentarze (0)