Kask AGV SPORTMODULAR – TRICOLORE

Kask AGV SPORTMODULAR – TRICOLORE

211201A2IY 001 XXS
3 495,00 zł
Brutto

rozmiar
IlośćinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

1,295 g
Skorupa oraz szczęka z włókna węglowego
Sport Modular to pierwszy kask szczękowy wykonany z włókna węglowego w 100% (łącznie ze szczęką). Nie ma więc kompromisu pod względem masy, siły i absorpcji uderzenia. Trzy skorupy pozwalają idealnie zbilansować masę i bezpieczeństwo - zero kompromisu.
* G = -43% HIC = -53% testowane przy 8,5 m / s - równie bezpieczne, jak nasze MotoGP Pista GP R
Zawsze najlepsi: funkcjonalność i prostota
Zapięcie paska pod brodą na podwójny pierścień jest najbezpieczniejsze. Wytrzymały, prosty i niezawodny, to także najlżejsze rozwiązanie. Wykonany z ˙tytanu, dzięki czemu jest całkowicie odporny na korozję i lżejszy od tali o 45%.
Całkowita wizja. W każdym sensie.
Zobacz więcej. Poczuj więcej. Z pełną kontrolą.
Zobacz więcej dzięki optyce panoramicznej klasy 1 z kątem widzenia w poziomie 190 ° i kątem widzenia w pionie 85 °. Max Vision Pinlock 120. Zyskaj doskonałą kontrolę wentylacji dzięki kompaktowemu metalowemu mechanizmowi z mikroregulacją. Beznarzędziowymi (szybka) wymiana szyby (wizjera). Mikro-otwieranej blokadzie przyłbicy (nawet w rękawicy), która zapewnia pewną ochronę twarzy.
Aerodynamika bez odczuć
Regulowany spojler zapewniający odpowiednią wydajność
AGV Sport Modular oferuje niewiarygodnie niską wagę, redukując siły dociskowe i podnoszące tak że właściwie ich nie czuć. Co więcej, regulowany spojler ze zintegrowanym odpowietrznikiem pozwala dostosować aerodynamikę do pozycji jazdy.
Poczuj komfort.
Regulowana wentylacja modułowa z funkcją odparowania
System wentylacji Sport Modular jest zintegrowany w skorupie z włókna węglowego. System stanowią 3 duże otwory wentylacyjne, które mają dużą wydajność. Podbródek wyposażony jest w przewody odprowadzające wilgoć, a trójpozycyjne regulatory pozwalają na zmiany nawet w rękawicach. Zastosowane materiały gwarantują, że mechanizmy będą ciche i niezawodne.
Milczenie jest złotem
Niski poziom hałasu jest istotną częścią aktywnego bezpieczeństwa. Zwłaszcza podczas długich tras. Wyjątkowa aerodynamika szczękowego kasku Sport Modular spowodowała, że kask jest cichy, bardzo cichy!.
Komfort, który dostosowuje się do pory roku
Konstrukcja konstrukcyjna AGV Sport Modular zapewnia wyjątkowy postęp w zakresie komfortu i aktywnego bezpieczeństwa. Ale to nie koniec. Profil kasku kieruje deszcz i wilgoć z dala od szyi. A dzięki zaawansowanym technologicznie materiałom kask jest wodoodporny i blokuje przesiąkanie wilgoci. Wyściółka kasku została wykonana z supermiękkich i hipoalergicznych materiałów 2Dry o szybkim odprowadzaniu wilgoci, zapewniającymi łatwe dopasowanie. Sanitized- zapewnia higienę bezzapachową. Niezwykle skuteczna wentylacja. Kask AGV posiada jedwabistą gładką stronę chłodzącą Ritmo i miękką ciepłą stronę Shalimar. Po prostu odwróć, aby dopasować się do pogody. Teraz sezon może trwać cały rok.
211201A2IY 001 XXS

Specyficzne kody

upc
2

AGV to włoski producent wysokiej jakości kasków motocyklowych. W branży tej działa już od 1947 roku, co czyni markę jedną z najstarszych na świecie. Przez tak długi czas udało się wprowadzić kilka ciekawych rozwiązań technologicznych. AGV Extreme Standards to skomplikowany proces badania i testowania kasków, na który składają się przede wszystkim: kwestie pochłaniania energii przez skorupę podczas uderzenia, homologacji, aerodynamiki, czy ergonomii. Kaski AGV wykonywane są z najlepszych materiałów – włókna szklanego, żywicy termoplastycznej, włókna węglowego. Kaski motocyklowe AGV uznawane są także za jedne z najlepszych, najbezpieczniejszych i najładniejszych kasków na świecie. Doskonałą rekomendacją dla marki jest współpraca z Valentino Rossim – współczesną legendą sportów motocyklowych, który sygnuje swym nazwiskiem model kasku – AGV Pista GP.

chat Komentarze (0)