Spodnie MACNA COMMUTER `56

  • -500,00 zł
Spodnie MACNA COMMUTER `56

1667560/56/101
1 199,00 zł
699,00 zł
- 500,00 zł
Brutto

Raty 0% to możliwe! Skontaktuj się z nami aby zyskać raty 0% na odzież oraz akcesoria motocyklowe!

Chcesz skorzystać z rat 0%?
Zadzwoń lub napisz do nas!

IlośćinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Gwarantujemy najniższą cenę na nowy produkt!Gwaracja najniższej ceny!
Zapłac w ratach lub za 54 dni! Czyli odnawialny limit kupiecki od Przelewy24

JAK DOBRAĆ SPODNIE MOTOCYKLOWE ?

Motoszafa radzi – zmierz obwód bioder.

Załóżmy, że biodra to 104 cm – idealn spodnie to rozmiar 52. Jeżeli 108 cm to 54 itd. W klatce i doborze kurtek jest to samo. Kiedy nie potrzebujesz wersji skracanej lub przedłużanej (1,6m lub 2m wzrostu) taki dobór sprawdza się w 99% :) Oczywiście jest kilka wyjątków u danych producentów, więc jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości – czekamy na maila lub telefon :).

Nowy model uniwersalnych spodni skórzanych przeznaczonych do jazdy na motocyklach naked i sportowo-turystycznych. Ten model dedykowany jest motocyklistom, którzy nie potrzebują bardziej sportowych spodni wyposażonych w zewnętrzne slidery, ani możliwości zamontowania sliderów. Spodnie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wygodę, dlatego znajduje się w nich więcej elastycznych stref wykonanych z materiału Dynamic, jak również z rozciągliwej skóry. Rozmieszczono je w kroku, na biodrach, nad kolanami oraz na tylnej strefie nogawek, od dołu aż powyżej kolan. Wnętrze wyłożone jest siateczkową podszewką, a w pasie znajdują się specjalne szlufki do montażu szelek. Za bezpieczeństwo odpowiadają ochraniacze kolan z certyfikatem CE. Na ochraniacze bioder z certyfikatem CE przewidziano specjalne kieszenie.

  • wykonane ze skóry licowej najwyższej jakości o grubości 1,3 mm
  • wewnętrzne ochraniacze kolan i piszczeli z certyfikatem CE
  • kieszenie na ochraniacze bioder z certyfikatem CE
  • wąski elastyczny dół nogawek
  • siateczkowa podszewka
  • elastyczne panele zapewniające wygodę użytkowania
  • długi zamek do spięcia z kurtką
Płeć
Męskie
1667560/56/101

Szczegóły produktu

Płeć
Męskie

Specyficzne kody

MACNA  to  renomowana  holenderska  marka  produkująca  najwyższej  jakości  ubrania  oraz  akcesoria  motocyklowe.  MACNA  powstała  w  1990  roku  znana  była  z  wysokiej  jakości  rękawic  motocyklowych,  które  odniosły  sukces.  Wraz  z  rozwojem  firmy  do  oferty  wprowadzono  kompletną  odzieżmotocyklową,  która  sprawdza  się  zarówno  w  podróży  jak  i  na  torze.  Produkty  Macna  cieszą się popularnością  na  całym  świecie,  głównie  dzięki  innowacyjnym  rozwiązaniom  poprawiającym  bezpieczeństwo,  komfort  i  widoczność  motocyklisty.

chat Komentarze (0)