Kurtka SPIDI Rebel `50

Kurtka SPIDI Rebel `50

SPIDI/P190P/026/50
1 799,00 zł
Brutto
Raty 0% to możliwe! Skontaktuj się z nami aby zyskać raty 0% na odzież oraz akcesoria motocyklowe!

Chcesz skorzystać z rat 0%?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynieinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Gwarantujemy najniższą cenę na nowy produkt!Gwaracja najniższej ceny!
Zapłac w ratach lub za 54 dni! Czyli odnawialny limit kupiecki od Przelewy24

JAK DOBRAĆ KURTKĘ MOTOCYKLOWĄ ?

Motoszafa radzi – zmierz obwód klatki.

Załóżmy, że klatka to 104 cm – idealna kurtka to rozmiar 52. Jeżeli 108 cm to 54 itd. W biodrach i doborze spodni jest to samo. Kiedy nie potrzebujesz wersji skracanej lub przedłużanej (1,6m lub 2m wzrostu) taki dobór sprawdza się w 99% :) Oczywiście jest kilka wyjątków u danych producentów, więc jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości – czekamy na maila lub telefon :).

Kurtka skórzana Spidi Rebel dla miłośników wysokiej jakości i wyrafinowanego wzornictwa. Dedykowane do rowerów Cafe Racer i Drag i jest dobrze dostosowane do świata nagich i krążowników. Wykonany z wysokiej jakości skóry bydlęcej i elastycznego materiału nylon 6.6 w celu zwiększenia komfortu jazdy, kurtka została wzmocniona wysokoodpornymi ochraniaczami węglowymi i keramidowymi. Przygotowany do wyposażenia wkładki termicznej i wodoodpornej membrany do użytku zimowego i wyposażony w wloty powietrza na klatce piersiowej, aby ochłodzić kurtkę w lecie.

Cechy:

 • Grubość skóry bydlęcej o grubości 1.1 mm
 • Elastyczne wkładki o wysokiej wytrzymałości Nylon 6.6
 • Otwarte wloty powietrza
 • Certyfikat EN 1621 1 Ochraniacze na ramionach i łokciach
 • Zewnętrzne wzmocnienia węglowe i Keramid
 • Przygotowany na certyfikat EN 1621 2 Liv. 1 i Liv. 2 ochraniacz pleców *
 • Przygotowany na zimową termoizolację i wodoszczelną membranę h2out *
 • Korekty
 • Klips do spodni do swobodnego spodni
 • Mocowanie spodni kurtki

Dane techniczne:

 • Skład: skóra
Płeć
Męskie
SPIDI/P190P/026/50

Szczegóły produktu

Płeć
Męskie

Specyficzne kody

Pasja do projektowania, do najnowszych technologii i do prędkości. Bez wątpienia. Ale nade wszystko, odpowiedzialność w opracowywaniu rozwiązań projektowych, zdobywających przez szereg lat uznanie i zaufanie motocyklistów w zakresie ochrony, komfortu, stylu i praktyczności. Tradycja. Jednym słowem, emocje Spidi.

Dogłębne koncepcje, które stanowią wymianę wiedzy między grupami współpracujących ludzi, zainspirowanych badaniami i rozwojem, dzięki którym jazda motocyklem staje się coraz bardziej bezpieczna. Coraz więcej ochrony, oferowanie coraz większego komfortu w czasie jazdy przez Twoje miasto, ale również podczas wymagającej turystycznej wyprawy. Rozwijamy produkty i procesy technologiczne w sposób odpowiedzialny od 1977 roku. Zawsze wynosimy rzeczy na najwyższy poziom, nie oglądając się wyłącznie na rynek i design produktów. To zobowiązanie wobec motocyklistów, wspólna odpowiedzialność w podnoszeniu standardu produktu, współudział w próbach zwiększenia ochrony stanowi różnicę, docenianą przez tych, którzy podobnie jak my podzielają jej szczególny wymiar.

chat Komentarze (0)