Pinlock SHOEI EVO CW-1 / CNS-1 / CWR-1 / CNS-3
search
  • Pinlock SHOEI EVO CW-1 / CNS-1 / CWR-1 / CNS-3

Pinlock SHOEI EVO CW-1 / CNS-1 / CWR-1 / CNS-3

17.28.000.0
139,00 zł
Brutto
Ilość

Dostępność

Magazyn
Dostępne
Czas wysyłki
Stacjonarny
Dostępne
Wysyłka do 24h
Online
Dostępne
Wysyłka do 10 dni
Ostatnie sztuki w magazynie

Pinlock do wizjerów Shoei EVO CW-1 / CNS-1 / CWR-1 / CNS-3.

Pinlock to bardzo przydatny element kasku, który zabezpiecza wewnętrzną stronę szybki kasku motocyklowego przed parowaniem. Przez co ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo motocyklisty. Pinlock powinien przywierać do szyby, tak aby powietrze z ust nie przedostawało się między pinlock a szybkę.
17.28.000.0

Szczegóły produktu

Model kasku
GT-AIR II
NEOTEC II
NXR
X-SPIRIT III
Pinlock
SHOEI
Rodzaj szybki
Przezroczysta

Specyficzne kody

EAN13
4512048493042

Shoei to ikona pośród producentów kasków motocyklowych, zaliczanych do klasy premium. Marka zbliża się do okrągłej 60 rocznicy istnienia. Ten czas obfitował w wiele przełomowych projektów, które pozwalały jej wspiąć się aż na sam szczyt.

Udało się to zbudować dzięki trzem filarom, na jakich opiera się cały proces projektowania i produkcji. To bezpieczeństwo, wygoda i pasja tworzenia, które trwają nieprzerwanie do obecnych czasów. Firma powstała dzięki wizji i determinacji jej założyciela, Eitaro Kamata. To jeden z powodów, dla którego Shoei stał się tak bardzo popularny poza rodzimym rynkiem, m.in. w USA i Europie.

Firma zatrudnia niespełna 500 osób, jednak dla każdego z nich uczestnictwo w procesie produkcyjnym to nobilitacja do tego, aby każdy kask był wytwarzany z niebywałą starannością. Pomimo wszelkich przeciwieństw ekonomicznych, kaski nadal wytwarzane są w Japonii, a ich jakość jest bezwzględnie doskonała. Wadliwe produkty są praktycznie niespotykane, ponieważ każdy element odzwierciedla ducha, ambicję i dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Shoei. W kaskach Shoei startują m.in.: Marc Marquez i Bradley Smith w MotoGP, a w motocross Josh Grant.

Komentarze (1)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.