Drewniane Slidery na kolana „Brutal”

Drewniane Slidery na kolana „Brutal”
BRUTAL/CZARNY
157,00 zł
Brutto
Slidery brutal
IlośćinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Gwarantujemy najniższą cenę na nowy produkt!Gwaracja najniższej ceny!

Drewniane slidery na kolana Robertozon „Brutal”

Dlaczego Drewniane??

  • największa trwałość – najtwardsze slidery dostępne na rynku. Około 4 razy bardziej twardsze od plastikowych
  • najwyższa jakość wykonania
  • gruba warstwa ścierna
  • najmocniejszy rzep – VELCRO
  • oryginalny oraz uniwersalny design
  • Produkt Polski
  • Dostępne w 9 wersjach kolorystycznych: Biało-czerwone, Czerwone, czarne, białe, różowe, naturalne, fluo żółte, fluo czerwone oraz fluo pomarańczowe (w wiadomości do sprzedającego proszę wpisać wybrany kolor)

Cena podana za komplet (para) wraz z opakowaniem

BRUTAL/CZARNY

Specyficzne kody

upc
1

Firma RobertOzon powstała z pasji do odzieży motocyklowej. Zarówno świadczymy usługi w zakresie naprawy/serwisu odzieży motocyklowej jak i również jesteśmy producentem akcesoriów związanych z odzieżą (jako pierwsza firma w Polsce wyprodukowaliśmy drewniane slidery na kolana). Aktualnie największą nowością są pokrowce na kombinezony motocyklowe. Całość produkcji odbywa się w Polsce.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu całego naszego zespołu, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie dbając zarówno o bezpieczeństwo jak i estetykę. Naprawiamy odzież w każdym stanie oraz każdy rodzaj zarówno skórzane jak i tekstylne.

Troszczymy się o waszą odzież motocyklową, zakres naszych usług obejmuje czyszczenie, ozonowanie, impregnacja, renowacja skóry, szycie, naprawa po wypadku, wymiana zamków itp, personalizacja, obszywanie kombinezonów w dowolne grafiki. Kompleksowe usługi od A do Z

chat Komentarze (0)