Kamizelka z ochraniaczami ALPINESTARS TECH-AIR RACE

6508016/155/S
5 320,00 zł
Brutto

rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjamiinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Gwaracja najniższej ceny!

Kamizelka z ochraniaczami Tech-Air Race to wynik ponad dekady rozwoju w MotoGP i kontynuacja pierwszej generacji systemów poduszek powietrznych Alpinestars oraz wprowadzenia przełomowej Tech-Air® Street. Ta najnowsza wersja technologii Alpinestars Tech-Air® zapewnia pełną ochrona dla profesjonalnych kierowców wyścigowych i wyczynowych. 

Tech-Air® to pierwszy na świecie niezależny system poduszek powietrznych, który działa bez potrzeby instalowania czujników na motocyklu. Zapewniając natychmiastową ochronę system Tech-Air® gwarantuje kierowcy kompleksową ochronę podczas wypadku, obejmując całe plecy, ramiona, obszary nerek i klatkę piersiową. Poduszka powietrzna Tech-Air® jest wbudowana w specjalnie zaprojektowaną kamizelkę, którą następnie mocuje się i stosuje w połączeniu z kompatybilną kurtką lub kombinezonem.

Ponadto za pomocą prostej aktualizacji wszechstronnego oprogramowania system Race można skonfigurować tak, aby uruchamiał ustawienie Tech-Air® Street do użytku poza torem wyścigowym, na ulicy bądź w terenie. 

Elektroniczne czujniki są bezpiecznie i dyskretnie wbudowane w kamizelkę (w obszarze ramion), co oznacza, że jest ona całkowicie niezależna i umożliwia noszenie jej zamiennie między kompatybilnymi kurtkami.

Jednostka sterująca poduszką powietrzną (ACU) uzyskała homologację ECE R10 04, która zapewnia integralność elektromagnetyczną i stabilność urządzenia.

Tech-Air® wykorzystuje zintegrowany, certyfikowany akumulator litowo-jonowy, którego żywotność wynosi 25 godzin, a czas ładowania około 6 godzin. Ładowarka Micro USB umożliwia wygodne ładowanie systemu, przy czym jedna godzina ładowania zapewnia cztery godziny jazdy.

Wkłady do kamizelki posiadają certyfikat CE zgodnie z normą ISO 14451, co oznacza, że będą strzelać tylko na polecenie jednostki elektronicznej. Potwierdza on również, że naboje można bezpiecznie montować i transportować.

Tech-Air® jest certyfikowany CE kategorii II zgodnie z europejską dyrektywą PPE 686/89 / EWG, w wersji EN1621-4: 2013, która gwarantuje ochronę przed uderzeniami od 25 milisekund do 5 sekund przy pełnym napełnieniu ciśnieniem.

  •  zbudowana z mocnej i trwałej siatki skorupa z elastyczną tkaniną na ramionach i tułowiu dla kompaktowego i bezpiecznego dopasowania blisko ciała motocyklisty, jednocześnie zapewniając całkowitą swobodę ruchów
  • zawiera odpinaną wewnętrzną siatkę i elastyczny pas Velcro® do ułożenia systemu poduszek powietrznych, aby dostosować dopasowanie i poprawić regulację
  • wewnętrzna podszewka z tyłu wykonana z siatki 3D dla optymalnego poziomu wentylacji i oddychalności
  • Tech-Air® ACU jest wyposażona w mocny, lekki polimerowy ochraniacz pleców, który ma ergonomiczną konstrukcję płytową zapewniającą wytrzymałość  i dopasowanie do naturalnych konturów pleców
  • Tech-Air® ACU jest zaprojektowana, aby zapewnić działanie w każdych warunkach pogodowych, a kamizelka i komponenty są certyfikowane do pracy w temperaturach od -10?C do 50?C
  • Tech-Air® ACU zawiera dwa kable, które umożliwiają kierowcy szybkie i łatwe podłączenie do kurtki
  • kolorowe zamki błyskawiczne YKK z przodu pozwalają na łatwe i bezpieczne przymocowanie kamizelki do kurtki zewnętrznej.
  • oprogramowanie wewnętrzne systemu można aktualizować
6508016/155/S
0 Przedmioty
2020-01-16

Opis

Płeć
Męskie

Specyficzne kody

upc
1

Alpinestars to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie. Klasyczne logo A-star jest znane niemal każdemu miłośnikowi motoryzacji. Istniejąca od 1963 roku włoska firma rozpoczęła swoją przygodę z motoryzacją od butów motocyklowych. Do dzisiaj Alpinestars jest obecny w profesjonalnym sporcie motocyklowym i właśnie stamtąd czerpie doświadczenie, które potem wykorzystywane jest przy produkcji „cywilnych” i wyczynowych ubrań dostępnych na rynku. Dzięki temu, sprawdzone produkty Alpinestars mają opinię najlepszych ubrań motocyklowych na świecie.

chat Komentarze (0)