Intercom TWIINS HF 3.0 INTERCOM, komplet na 1 kask

  • -10%
Intercom TWIINS HF 3.0 INTERCOM, komplet na 1 kask
HF3INTERCOM
306,00 zł
275,40 zł
- 10%
Brutto

Raty 0% to możliwe! Skontaktuj się z nami aby zyskać raty 0% na odzież oraz akcesoria motocyklowe!

Chcesz skorzystać z rat 0%?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Ilość



infoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Zapłac w ratach lub za 54 dni! Czyli odnawialny limit kupiecki od Przelewy24

HANDSFREE 3.0 INTERCOM to zestaw słuchawkowy, który można w prosty sposób zamontować w kasku motocyklowym i odbierać połączenia telefoniczne, słuchać muzyki, czy rozmawiać z pasażerem. 

2 głośniki stereo i system dual link umożliwiają poza podłączeniem telefonu dodać inne urządzenie Bluetooth np. nawigację GPS, lub odtwarzacz muzyki. Zarządzanie komendami głosowymi umożliwia odbieranie telefonu beż używania rąk, zapewniając bezpieczną i niezakłóconą jazdę motocyklem i skuterem. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi produktami z serii Twiins®.

HF3INTERCOM

Specyficzne kody

Interphone to marka należąca do grupy Cellularline wywodzącej się z branży telefonii komórkowej. Historia firmy sięga 1990 roku. Produkty Interphone są oczywiście o wiele młodsze, jednak w ciągu ostatnich kilku lat dynamiczny rozwój technologii Bluetooth sprawił, że urządzenia do komunikacji stały się dostępne cenowo i przez to bardzo popularne. Interphone przełamuje bariery nie tylko imponującej odległości, w której działają ich najnowsze urządzenia, ale też pozwala na połączenia konferencyjne kilku urządzeń. Wszystkie modele są również kompatybilne z większością systemów Bluetooth innych producentów.

chat Komentarze (0)