Kask Integralny X-lite X-803 Rs U.C. Hot Lap 13

U8R000482-013-XXS
2 404,00 zł
Brutto

rozmiar
IlośćinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Gwaracja najniższej ceny!

Wersja integralna kasku wyścigowego. Wysokiej jakości, wykonany z włókien węglowych, co zapewnia mu lekkość. Jest kompaktowy dzięki trzem rozmiarom skorupy. Kask posiada system bezpieczeństwa NERS (Nolan Emergency Release System) pozwalający łatwo zdemontować wkładki policzków. Wyposażony jest ponadto w wizjer z mechanizmem Double Action, wydajną wentylację RAF (Racing Air Flow) oraz wygodną wyściółkę.

Spojler aerodynamiczny toru wyścigowego (RAS)

Zupełnie nowy aerodynamiczny spoiler kasku, opracowany z najlepszymi pilotami X-lite na świecie i dopracowany w tunelu aerodynamicznym w najdrobniejszych szczegółach. Zmniejsza opór powietrza, a także zapewnia lepszą stabilność przy dużych prędkościach. W razie potrzeby można go usunąć w kilku prostych krokach.

System kontroli pozycjonowania liniowej (LPC)

Za pomocą łatwego w użyciu paska regulacyjnego wysokość, a tym samym położenie kasku X-903, można regulować na wysokości do kształtu głowy użytkownika.

Bezpieczeństwo

Opatentowany system NERS pozwalający służbom medycznym usunąć wkładki z policzków kasku bez zdejmowania go z głowy. W tym celu wystarczy pociągnąć czerwoną taśmę z przodu wkładki.

Dostosowany do Pinlock®

Double Action

Urządzenie pozwalające zablokować wizjer aby przypadkiem się nie otworzył przy wysokiej prędkości, jednocześnie zapobiega zamgleniu przy niskiej prędkości lub podczas postoju poprzez minimalne uchylenie.

Deflektor oddechu

Wentylacja

Rezultatem doświadczenia i testów w tunelu aerodynamicznym oraz na torze jest stworzenie pośredniego, górnego wlotu powietrza oraz bezpośredniego wlotu z przodu. Ponadto podbródek zapobiega nadmiernemu napływowi powietrza oraz posiada funkcję zapobiegania zamgleniu. Szczęka wyposażona jest w zintegrowany, aerodynamiczny otwór wentylacyjny. Wyloty powietrza znajdują się po bokach oraz z tyłu, tu zintegrowany jest z aerodynamicznym spojlerem.

Wyściółka

Wygodne wkładki wewnętrzne wykonane są z aktywnych filamentów węglowych. Materiał ten zapewnia dobrą termoregulację i jest antystatyczny, zapewnia ponadto rozpraszanie energii.

U8R000482-013-XXS

Opis

Model
X-803

Specyficzne kody

upc
1

X-LITE jest marką należącą do Nolan Group. Kaski X-LITE pozycjonwane są w segmacie kasków premium. Włoski producent to wieloletnie doświadczenie w produkcji kasków motocyklowych. Nolan to ponad 40 lat doświadczenia oraz 49 tytułów Mistrza Świata wywalczonych przez zawodników startujących w kaskach Nolan i X-lite. Z kaskami Nolan i X-lite kojarzeni są między innymi: Carlos Checa, Marco Melandri, Chaz Davies czy Casey Stoner.

chat Komentarze (0)