Kask SHOEI GT-AIR II AFFAIR TC-6

Kask SHOEI GT-AIR II AFFAIR TC-6

11.14.106.2
2 799,00 zł
Brutto

Raty 0% to możliwe! Skontaktuj się z nami aby zyskać raty 0% na odzież oraz akcesoria motocyklowe!

Chcesz skorzystać z rat 0%?
Zadzwoń lub napisz do nas!

rozmiar
IlośćinfoNasze stany magazynowe są aktualizowane co 15minut.

Gwarantujemy najniższą cenę na nowy produkt!Gwaracja najniższej ceny!

Druga generacja kultowego już modelu GT-Air. To kask integralny, który doskonale sprawdzi się podczas jazdy na motocyklach sportowych, naked i szybkich turystykach. GT-Air II zachował to co najlepsze z poprzednika a jednocześnie unowocześniono go i wzbogacono o najnowsze rozwiązania technologiczne. Zmieniono uszczelkę przy wizjerze co ułatwia rozszczelnienie w razie potrzeby, blendę przeciwsłoneczną wyposażono w 2-stopniową regulację. Na nowo zaprojektowano system wentylacji, dzięki nowej konstrukcji mamy więcej powietrza w środku a jednocześnie zrezygnowano z ręcznego zamykania wentylacji. Nowy GT-Air II jest również fabrycznie przystosowany do montażu interkomu SRL.

 

W tym modelu dostępne są aż 3 wielkości skorupy. Dzięki temu producentowi udało się stworzyć w mniejszych rozmiarach lżejsze kaski, co istotnie wpływa na zmniejszenie wagi, a co za tym idzie obniża to w efekcie napięcie mięśni karku i podnosi komfort jazdy. W słoneczne dni przyda się podnoszona blenda przeciwsłoneczna, a w czasie upałów liczne wloty wentylacyjne połączone kanałami zapewnią dopływ dużej ilości świeżego powietrza. Komfort jazdy podnoszą również zaślepki akustyczne, które są sprzedawane razem z kaskiem, a w idealnym dopasowaniu do głowy pomogą wypełnienia policzkowe dostępne w różnych rozmiarach.

SKORUPA
skorupa AIM wykonana z pięciowarstwowego kompozytu (włókien szklanych, organicznych, 3D) zapewniających idealne połączenie elastyczności i odporności materiału na uderzenia; w czterech wielkościach dla rozmiarów XS-S, M, L - XXL; zintegrowany spojler dla lepszej aerodynamiki; przetłoczenie w górnej części skorupy w celu zabezpieczenia miejsca na blendę przeciwsłoneczną.

WENTYLACJA

wloty powietrza na czole i w części szczękowej, cztery wyloty powietrza z tyłu głowy połączone kanałami wydrążonymi w EPS co zapewnia wymuszenie cyrkulacji powietrza wewnątrz kasku, na zasadzie różnicy ciśnień

WNĘTRZE
wypełnienie EPS o różnych gęstościach i różnych poziomach absorpcji uderzenia; komfortowa wyściółka z materiału 3D, wypinana przystosowana do prania, wypinane wkładki policzkowe, wkładki akustyczne redukujące hałas, miejsce na słuchawki zestawu Intercom; ciekawostką jest specjalny system bezpieczeństwa E.Q.R.S. (Emergency Quick Release System), który zapewnia łatwe zdjęcie kasku w razie wypadku

WIZJER 
powiększony wizjer typu CNS-1 i bezpieczna blenda QSV-1, która zatrzymuje 99% promieni UV, wykonana i zainstalowana w taki sposób, że zachowuje jednolitą grubość warstwy EPS na całej powierzchni, zero kompromisów kosztem bezpieczeństwa; wkładka skutecznie redukująca parowanie Pinlocka (w zestawie); dzięki nowej uszczelce wygodniejsze użytkowanie

MECHANIZM WIZJERA
z systemem Q.R.S.A. z rozwiązaniem zapewniającym szczelne przyleganie wizjera do uszczelki oraz szybki i prosty demontaż wizjera

SYSTEM ZAPIĘCIA
wygodne zapięcie typu Microlock, wykonane z najwyższej jakości stali klasy chirurgicznej.

11.14.106.2

Specyficzne kody

ean13
4512048542900
upc
1

Shoei to ikona pośród producentów kasków motocyklowych, zaliczanych do klasy premium. Marka zbliża się do okrągłej 60 rocznicy istnienia. Ten czas obfitował w wiele przełomowych projektów, które pozwalały jej wspiąć się aż na sam szczyt.

Udało się to zbudować dzięki trzem filarom, na jakich opiera się cały proces projektowania i produkcji. To bezpieczeństwo, wygoda i pasja tworzenia, które trwają nieprzerwanie do obecnych czasów. Firma powstała dzięki wizji i determinacji jej założyciela, Eitaro Kamata. To jeden z powodów, dla którego Shoei stał się tak bardzo popularny poza rodzimym rynkiem, m.in. w USA i Europie.

Firma zatrudnia niespełna 500 osób, jednak dla każdego z nich uczestnictwo w procesie produkcyjnym to nobilitacja do tego, aby każdy kask był wytwarzany z niebywałą starannością. Pomimo wszelkich przeciwieństw ekonomicznych, kaski nadal wytwarzane są w Japonii, a ich jakość jest bezwzględnie doskonała. Wadliwe produkty są praktycznie niespotykane, ponieważ każdy element odzwierciedla ducha, ambicję i dbałość o szczegóły, które są tak typowe dla Shoei. W kaskach Shoei startują m.in.: Marc Marquez i Bradley Smith w MotoGP, a w motocross Josh Grant.

chat Komentarze (0)