Slidery RobertOzon na łokcie
search
  • Slidery RobertOzon na łokcie
  • Slidery RobertOzon na łokcie

Slidery RobertOzon na łokcie

10/OZON/SLIDERY/ŁOKC
117,00 zł
Brutto
Ilość

Dostępność

Magazyn
Dostępne
Czas wysyłki
Stacjonarny
Chwilowo niedostępne
Online
Chwilowo niedostępne

Slidery na łokcie do samodzielnego montażu – przede wszystkim dla tych którzy pokonują własne bariery oraz dbają o estetykę i bezpieczeństwo kombinezonu.

Slidery można zamontować samodzielnie w domu/na torze, do każdej kurtki orkombinezony za pomocą kleju który jest już razem z rzepem. Dzięki czemu wystarczy oderwać papier i przykleić – poniżej mega prosta instrukcja:

Mocowanie na rzep- montaż w 3 krokach

  1. odtłuszczamy powierzchnię skóry
  2. kleimy rzep do skóry (rzep posiada klej)
  3. łączymy rzep który zawiera slider razem z drugą znajdującą się na skórze częścią rzepu

GOTOWE !

Podana cena sliderów na łokcie dotyczy kompletu(para wraz z rzepami z klejem do montażu)

Dostępne w kolorze czarnym.

10/OZON/SLIDERY/ŁOKC

Szczegóły produktu

Rodzaj ochraniacza
Slidery

Specyficzne kody

Firma RobertOzon powstała z pasji do odzieży motocyklowej. Zarówno świadczymy usługi w zakresie naprawy/serwisu odzieży motocyklowej jak i również jesteśmy producentem akcesoriów związanych z odzieżą (jako pierwsza firma w Polsce wyprodukowaliśmy drewniane slidery na kolana). Aktualnie największą nowością są pokrowce na kombinezony motocyklowe. Całość produkcji odbywa się w Polsce.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu całego naszego zespołu, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie dbając zarówno o bezpieczeństwo jak i estetykę. Naprawiamy odzież w każdym stanie oraz każdy rodzaj zarówno skórzane jak i tekstylne.

Troszczymy się o waszą odzież motocyklową, zakres naszych usług obejmuje czyszczenie, ozonowanie, impregnacja, renowacja skóry, szycie, naprawa po wypadku, wymiana zamków itp, personalizacja, obszywanie kombinezonów w dowolne grafiki. Kompleksowe usługi od A do Z

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.