Kask AGV AX9 – ANTARTICA
search
 • Kask AGV AX9 – ANTARTICA
 • Kask AGV AX9 – ANTARTICA
 • Kask AGV AX9 – ANTARTICA
 • Kask AGV AX9 – ANTARTICA
 • Kask AGV AX9 – ANTARTICA
 • Kask AGV AX9 – ANTARTICA

Kask AGV AX9 – ANTARTICA

7631A2LY 006 XXS
2 095,00 zł
Brutto
Rozmiar: XXS
Ilość

Dostępność

Ten produkt otrzymał status EOL(End of Life) i nie będzie już dostępny.

Wypożyczalnia Motoszafy

Testuj ten produkt przez 2 tygodnie!

AGV AX9 - NOWA JAKOŚĆ W ŚWIECIE KASKÓW DUAL!


Kask AGV AX9 Dual to zupełnie nowy projekt oparty na bardzo popularnym AGV AX-8 Dual Evo. Wszystko zaczyna się od najważniejszego - bardzo lekkiej i bezpiecznej skorupy wykonanej z włókien węglowych, aramidowych i szklanych oraz przeprojektowanym kształcie zapewniającym świetną aerodynamikę. Doskonała wentylacja została uzyskana dzięki 5 otworom wentylacyjnym: regulowanemu i modyfikowalnemu wlotowi wentylacyjnemu na szczęce, dwóm wlotom w części czołowej i 2 wylotom. Konstrukcja AX9 pozwala również na skonfigurowanie go na 4 różne sposoby - i w każdym z nich jest rewelacyjny! Te 4 sposoby to: daszek+szyba (DUAL), brak daszka + szyba (STREET FIGHTER), daszek+gogle (OFFROAD), brak daszka + gogle (SCRAMBLER).


Zaglądając do środku kasku, zauważymy zupełnie nowe wnętrze, wykonane z ekskluzywnych materiałów RITMO i SHALIMAR, zapewniających niezrównany komfort i ciszę w kasku. Poduszki policzkowe i górna wkładka odprowadzają wilgoć, a kołnierz jest wodoodporny, aby zapobiec dostaniu się wody do wnętrza kasku podczas jazdy w deszczu. Kask jest też przygotowany do zamontowania systemu komunikacji - również dedykowanego systemu AGV, który pojawi się na rynku już wkrótce!

GŁÓWNE CECHY KASKU:

 • Lekka skorupa z włókna węglowego, aramidowego i szklanego.
 • Trzy rozmiary skorupy: XS-MS, ML-XL, 2XL.
 • Beznarzędziowa obsługa.
 • Pięć otworów wentylacyjnych: regulowany wlot na szczęce , dwa wloty w części czołowej, 2 wyloty.
 • Panoramiczny wizjer.
 • Regulowany daszek.
 • Pinlock w zestawie!˙
 • Zapięcie DD.
 • Kask przygotowany do montażu każdego, uniwersalnego systemu komunikacji.
7631A2LY 006 XXS

Szczegóły produktu

Model kasku
AX9
Blenda przeciwsłoneczna
Nie
Rodzaj zapięcia
Podwójne D
Rodzaj lakieru
Matowy
Rodzaj malowania
Grafika
Certyfikat
ECE 22.05

Specyficzne kody

ean13
8051019038418
Rozmiary AX9 XXS XS S MS ML L XL XXL 3XL
Obwód głowy(cm) 51-52 53-54 55-56 57-58 58-59 59-60 61-62 63-64 65-66
Grubość policzków(mm) XXS XS S MS ML L XL XXL 3XL
Grubość wyściółki centralnej(mm) XXS XS S MS ML L XL XXL 3XL
Skorupa M L XL
EPS S M L XL

AGV to włoski producent wysokiej jakości kasków motocyklowych. W branży tej działa już od 1947 roku, co czyni markę jedną z najstarszych na świecie. Przez tak długi czas udało się wprowadzić kilka ciekawych rozwiązań technologicznych. AGV Extreme Standards to skomplikowany proces badania i testowania kasków, na który składają się przede wszystkim: kwestie pochłaniania energii przez skorupę podczas uderzenia, homologacji, aerodynamiki, czy ergonomii. Kaski AGV wykonywane są z najlepszych materiałów – włókna szklanego, żywicy termoplastycznej, włókna węglowego. Kaski motocyklowe AGV uznawane są także za jedne z najlepszych, najbezpieczniejszych i najładniejszych kasków na świecie. Doskonałą rekomendacją dla marki jest współpraca z Valentino Rossim – współczesną legendą sportów motocyklowych, który sygnuje swym nazwiskiem model kasku – AGV Pista GP.

JAK DOBRAĆ KASK MOTOCYKLOWY?

Motoszafa radzi – zmierz obwód głowy.

Obwód podpowie nam jaki rozmiar będzie dla nas odpowiedni np. obwód 57-58cm w większości producentów przedkłada się na rozmiar M. :) Oczywiście jest kilka wyjątków u danych producentów, więc jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości – czekamy na maila lub telefon :).

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.